Hakkımızda

tikla ara
tikla ara

Tercih Group ve Tercih Tur olarak 1992 yılından günümüze kalite ve yönetim politikalarımızla hizmet veriyoruz!

Zamanın en değerli sermaye haline geldiği günümüz dünyasında ülke ve toplum olarak insanlarımızın demokratik, çağdaş, güvenli, huzurlu, ekonomik ve mutlu bir ortamda güne başlamalarını ve bunları işyerlerine yansıtmalarını kendisine hedef edinen Tercih Tur, sizlere personel ve turizm taşımacılığı sektöründeki her geçen gün değişen, gelişen dünyada, her koşulda yenilenen bilgi ve tecrübelerini seçkin güvenilir eğitimli kadrosuyla bütünleştirip en kaliteli ulaşım hizmetini sunmaktadır.

Bilindiği üzere, İstanbul trafiğinin ağır koşulları altında işyerlerine ve evlerine zamanında ulaşamayan insanlarda motivasyon eksikliği olduğunun bunun iş gücü kaybı olarak işverene ve ülke ekonomimize zarar verdiği kaçınılmaz bir gerçektir.

Bunun bilinciyle çalışan Tercih Tur bu büyük problemi ortadan kaldırmak ve insanların mutluluğunu sağlayabilmek amacıyla taşımacılık sektöründe en profesyonel hizmeti vermektedir.

Bu anlayışla en gelişmiş bilgi ve teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerine hizmet sunmaya hazırdır.

VİZYONUMUZ

1992’den bu yana yararlandığımız nitelikli iş gücünü, yüksek hizmet kalitesi ile taçlandırdık. Müşteri odaklı çalışan, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunan profesyonel kadromuz ile turizm sektörünün öncüsü olduk

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, donanımlı araçlarımız ile müşterilerimize konfor sağlamak, dürüst ve etik çalışma ilkelerini gözeterek hizmet vermek.

 

GÜVENİLİRLİK

Tercih Tur olarak, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunduğumuz paydaşlarımız ile çalışanlarımızın can ve mal güvenliğini tehdit edecek unsurları ortadan kaldırarak güven duygusunu aşılıyor, yaptığımız işlerden yüksek verim elde ediyor, paydaşlarımız ile olan ilişkilerin uzun soluklu olmasına olanak sağlıyoruz.

 

DÜRÜST VE ETİK ÇALIŞMA


Tercih Tur olarak, dürüst ve etik çalışma kurallarına bağlı kalarak, iş ahlakı kurallarına uyarak müşteri portföyümüzün çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Sadece yerel değil, global ölçekte değişen pazar ortamında etik kurallar çerçevesinde rekabet ediyor, sektörün içerisindeki pek çok oyuncu firmanın önüne geçiyoruz.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Paydaşlarımızın, nitelikli insan gücünü yüksek kalite ile taçlandırarak sunduğumuz hizmetler sayesinde yüzde 100 yüksek verim elde etmelerini ve yapılan her iş ortaklığının uzun vadeli olmasını sağlıyoruz.

 

YENİLİKÇİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇÖZÜMLER

1992’den bu yana müşterilerimize sunduğumuz yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler ile müşterilerimizden olumlu geri dönüşler alırken, gelişen dünyaya hız kesmeden ayak uyduruyoruz.

Teknolojiyle Entegre Edilmiş Hizmet
100% Müşteri Memnuniyeti
Konfor ve Kaliteli Ulaşım
Sağlıklı ve Temiz Ulaşım

Sait Büyükaktaş

Co-Founder | CEO

Daha Fazla Bilgi mi? Tanıtım Katoloğumuzu indirin!
Gelişmiş hizmetlerimizle müşterilerimizi alanlarının en önünde konumlandırıyor, onları güne 1-0 önde başlatıyoruz! Mutlu ve Dakik servislerimizle sizlere başarılı bir günün anahtarını sunuyoruz!

Ulaşımda & Personel Taşımacılığında tek TERCİH!

İlke ve Değerlerimiz

⇒ Dürüstlük ve Güvenilirlik
⇒ İnsana Değer ve Saygı
⇒ Toplam Kalite
⇒ Müşteri Odaklı  Hizmet
⇒ Güleryüzlü Karşılama ve İletişim
⇒ Dakiklik
⇒ Disiplin 
⇒ Ekip Çalışması
⇒ Özverili İş Gerçekleştirme
⇒Adalet ve Fırsat Eşitliği
⇒ Yeniliğe Açıklık
⇒ Değişime Açıklık
⇒ Cerimlilik ve tutumluluk

-

10.01.1992

İlk Servis Taşımacılığı için anlaşma yapıldı.

02.01.2000

Limited Şirketi olarak Kuruldu

07.07.2000

Personel Taşımacılığında En iyi Firma Ödülüne Layık Görüldü.

01.09.2002

İlk Organizasyonlar Düzenlendi ve Taşımacılıkta Filomuz 1000'i aştı

01.01.1992

Tercih Tur Şahıs Firması olarak kuruldu

18.01.1992

Öğrenci ve Servis Taşımacılığında ilk anlaşma imzalandı.

06.05.2000

İlk Uluslarası Müşteriler için ekip kuruldu, ilk kez turist organizasyonları gerçekleştirildi

01.12.2001

Tercih Group Firmasının bir Parçası olarak Kalite Politikalarını Uluslarası Standartların üstüne çekerek VIP, Butik ve Hizmet konusunda renovasyon yapıldı.

01.05.2020

Sektörün en çok Tercih edilen firması olarak kaliteli ulaşımın öncüsü olduk.
peRSONEL sERVİSİ tERCİH tUR

Ekip Liderlermizden Sizlere!

X