Öğrenci Taşımacılığı

tikla ara
tikla ara

Geleceğimizi Güvenle Taşıyoruz!

Tercih Tur, ekonomik koşulları gözönünde bulundurarak, öğrencilerinize en iyi imkanlarla hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Tercih Tur, okul idaresinin ve öğrencilerin sorunlarını bildirildiği anda çözülmesini hedef aldığı için, taşıma işini veren okul idaresinin mesai saati dışında da bize ulaşabilmesini sağlamak amacıyla 3 adet GSM telefonunu 24 saat hizmette tutmaktadır.

Seyir esnasında öğrencilerin, okula daha zinde gelmesi ve boş vakitlerini sağlıklı biçimde değerlendirebilmesi amaç edinen Tercih Tur okul idaresinin belirleyeceği programlar doğrultusunda her araca DVD sistemi kuracaktır.

Şirketimiz bu sayede eğitimede destek vererek öğrencilerinize servis saatlerinde görsel olarak bu boş saatleri eğitime ayırmalarını hedef edinmiştir.

İstanbul Öğrenci Servisi

Okul idarenizin belirlediği yeniliğe açık olan Tercih Tur İstanbul öğrenci servisi konusundaki beklentilerinize, yaşamakta olduğunuz ve yaşayabileceğiniz sorunlarınıza çözümler sunabilmemiz için tekliflerinizi bekler, karşılıklı görüşme talebimizin dikkate alınmasını öngörürüz.
“Tercih Sizin”

GÜVENLİ VE ÖZVERİLİ ULAŞIM
TEMİZ VE SAĞLIKLI SERVİSLER
EĞİTİMİ DESTEKLEYİCİ AKTİVİTELER
X