Personel Taşımacılığı

tikla ara
tikla ara

Personel Servisinde En İyisi, En Tecrübelisiyiz!

İstanbul’da bulunan kurumsal firmaların personel taşımacılığında tercihi; Tercih Tur!

Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’da kurumsal firmaların, İstanbul personel taşımacılığı alanında tecrübeli ve güvenilir firmamızı tercih ediyor olması en büyük gururumuzdur. 1992 yılında kurulan Tercih Tur faaliyetlerine şahıs şirketi olarak başlayıp, 2000 yılında limited şirketi olarak faaliyetlerine ve hizmetlerine devam etmiştir. Tercih Tur, TSE ve ISO 9001- 9002 belgeleriyle tescillenmiş olup  İstanbul personel taşımacılığı ve öğrenci servisi hizmetlerinin yanı sıra VIP Araç kiralama ve Tur Organizasyonları hizmeti de verdiğini bilmenizi isteriz.

İstanbul Personel Taşımacılığı & Servisi

Yılların tecrübesine dayanarak söylüyoruz ki,  işverenlerin en çok dikkat ettiği konulardan bir tanesi personellerin işyerlerine zamanında ulaşmasıdır. Biliyoruz ki, personeller zamanında servis araçlarına binerse ve zamanında iş başı yaparsa günün başlamasında olumsuz herhangi bir etken olmayacaktır. Personel taşımacılığı İstanbul da diğer illere göre daha dikkat edilmesi gereken ve daha özen gösterilmesi gereken bir konudur, çünkü İstanbul’un kalabalık bir şehir olması, her geçen gün yollardaki araç sayısının artması, toplu ulaşımın bazı bölgelerde yetersiz kalması veya yol çalışmalarının gerçekleşmesi sonucunda gecikmeler kaçınılmaz olabilmektedir.
Sadece personelleri mi taşıyoruz? Hayır. Personellerin yolculuk boyunca en konforlu şekilde yolculuğunu gerçekleştirebilmesi için uzman ekibimiz ile daima personellere konforlu bir yolculuk sunabilmek adına çalışıyoruz. Profesyonel ve yeni araçlarımız ile herhangi bir olumsuz duruma karşı personellerin güvenliğini en üst düzeyde tutuyoruz.

İstanbul en iyi personel servis firmaları ve personel taşımacılığı şirketleri alanında faaliyet gösteren firmamız Tercih Tur; alanında uzman ekibimiz, eğitimli şoförlerimiz ve profesyonel araçlarımız ile değerli personellerinizin işyerlerine zamanında ulaşabilmesi için daima çalıştığımızı ve gelişim halinde olduğunuzu bilmenizi isteriz. ve gelişiyoruz.

İstanbul Personel Taşımacılığı Şirketleri

Müşteri memnuniyeti ilkesiyle 1992 yılında çıktığımız bu yolda daima müşterilerimizin yanında olduk ve gelişimlerimizi onlara borçluyuz! Yapıcı yaklaşımımız ile çözüm odaklı bir hizmet sunmaktan gurur duyan firmamız Tercih Turİstanbul personel taşımacılığı şirketleri arasında en çok tercih edilen şirketler listesinde yer almaktadır. 100+ profesyonel aracımız ve eğitimli şoförlerimiz ile İstanbul’da her gün 3000+’in üzerinde personeli güvenle evinden işine, işinden evine taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Personel Servisi Fiyatları

Tüm işverenlerin, işletme giderlerini kontrol altında tutma çabasında olduğunun farkındayız. İstanbul personel taşımacılığı fiyatları alanında işverenlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Fiyatlar verilecek olan hizmete ve anlaşmaya göre değişiklik gösterebileceğinden dolayı bizlerle iletişime geçerek İstanbul personel taşımacılığı hizmetimiz için detaylı bir fiyat teklifi almanız isteriz. 

Sadece İstanbul ilinde değil aynı zamanda Gebze personel taşımacılığı ve servisi alanında da hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizle iletişime geçiniz.

“Ulaşımda Doğru Tercih”

Dakik ve Disiplinli Şoförler
Temiz ve Rahat Servisler
Güleryüzlü ve Tecrübeli Ekip
DAKİK DESTEK GARANTİ

Tercih Tur Ekibi, 28 yıllık tecrübesiyle sizlere alanında uzman ekipleriyle en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için 7/24 hazır bir şekilde beklemektedir. 

Günümüzün trafik koşullarında çalışanlarınızın işe başlama sürelerinin organizasyonundan, onların sağlıklı ve güvenli bir şekilde ulaşımına kadar planlanmış firmaya özel proje ve organizasyonlarla size en uygun hizmeti sunmaktayız!

Güçlü ve geniş kadromuzla, istanbul'un neresinde olursanız olun, destek  talebiniz hızlı bir şekilde işlenip, ekibimiz tarafından karşılanmaktadır. 

Zor zamanlarınızda da yanınızdayız!

Sizlere, Hizmetimizde her türlü garantiyi veriyor olup, tüm talep ve şikayetlerinizin çözümünü aynı gün tamamlıyoruz! 

X