PERSONEL TAŞIMACILIĞI

tikla ara
tikla ara
TERCİH TUR

Personel Taşımacılığında TEK!

28+ Yıllık Tecrübemizle Kurumsal Firmalara Hizmet Veriyoruz!

İstanbul Personel Taşımacılığı & Servisi

Yılların tecrübesine dayanarak söylüyoruz ki,  işverenlerin en çok dikkat ettiği konulardan bir tanesi personellerin işyerlerine zamanında ulaşmasıdır. Biliyoruz ki, personeller zamanında servis araçlarına binerse ve zamanında iş başı yaparsa günün başlamasında olumsuz herhangi bir etken olmayacaktır. Personel taşımacılığı İstanbul da diğer illere göre daha dikkat edilmesi gereken ve daha özen gösterilmesi gereken bir konudur, çünkü İstanbul’un kalabalık bir şehir olması, her geçen gün yollardaki araç sayısının artması, toplu ulaşımın bazı bölgelerde yetersiz kalması veya yol çalışmalarının gerçekleşmesi sonucunda gecikmeler kaçınılmaz olabilmektedir.
Sadece personelleri mi taşıyoruz? Hayır. Personellerin yolculuk boyunca en konforlu şekilde yolculuğunu gerçekleştirebilmesi için uzman ekibimiz ile daima personellere konforlu bir yolculuk sunabilmek adına çalışıyoruz. Profesyonel ve yeni araçlarımız ile herhangi bir olumsuz duruma karşı personellerin güvenliğini en üst düzeyde tutuyoruz.

İstanbul en iyi personel servis firmaları ve personel taşımacılığı şirketleri alanında faaliyet gösteren firmamız Tercih Tur; alanında uzman ekibimiz, eğitimli şoförlerimiz ve profesyonel araçlarımız ile değerli personellerinizin işyerlerine zamanında ulaşabilmesi için daima çalıştığımızı ve gelişim halinde olduğunuzu bilmenizi isteriz. ve gelişiyoruz.

PERSONEL SERVİSİ 15
 
İstanbul Personel Taşımacılığı Şirketleri

Müşteri memnuniyeti ilkesiyle 1992 yılında çıktığımız bu yolda daima müşterilerimizin yanında olduk ve gelişimlerimizi onlara borçluyuz! Yapıcı yaklaşımımız ile çözüm odaklı bir hizmet sunmaktan gurur duyan firmamız Tercih Turİstanbul personel taşımacılığı şirketleri arasında en çok tercih edilen şirketler listesinde yer almaktadır. 100+ profesyonel aracımız ve eğitimli şoförlerimiz ile İstanbul’da her gün 3000+’in üzerinde personeli güvenle evinden işine, işinden evine taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Personel Servisi Fiyatları

Tüm işverenlerin, işletme giderlerini kontrol altında tutma çabasında olduğunun farkındayız. İstanbul personel taşımacılığı fiyatları alanında işverenlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Fiyatlar verilecek olan hizmete ve anlaşmaya göre değişiklik gösterebileceğinden dolayı bizlerle iletişime geçerek İstanbul personel taşımacılığı hizmetimiz için detaylı bir fiyat teklifi almanız isteriz. 

Personel Taşımacılığı

İstanbul’da bulunan kurumsal firmaların personel taşımacılığında tercihi; Tercih Tur!

Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’da kurumsal firmaların, İstanbul personel taşımacılığı alanında tecrübeli ve güvenilir firmamızı tercih ediyor olması en büyük gururumuzdur. 1992 yılında kurulan Tercih Tur faaliyetlerine şahıs şirketi olarak başlayıp, 2000 yılında limited şirketi olarak faaliyetlerine ve hizmetlerine devam etmiştir. Tercih Tur, TSE ve ISO 9001- 9002 belgeleriyle tescillenmiş olup  İstanbul personel taşımacılığı ve öğrenci servisi hizmetlerinin yanı sıra VIP Araç kiralama ve Tur Organizasyonları hizmeti de verdiğini bilmenizi

  • Strategy
  • Real Madrid C.F
  • 24/11/2017
  • www.giorf.esp
X